kaşmir,kurutemizleme,yıkama,ütü
Dekorasyon Mimarlık Tasarım
Haber Detayı
23 Ağustos 2021 - Pazartesi 15:21
 
Yüz yüze eğitim öncesi okullarda kapsamlı temizlik
Şanlıurfa’da yüz yüze eğitim öncesinde öğrencilerin temiz bir ortamda eğitim görebilmesi için kapsamlı bir çalışma yapıldı.
SAĞLIK Haberi
Yüz yüze eğitim öncesi okullarda kapsamlı temizlik

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçe Belediyesi tarafından 6 Eylül’de başlayacak olan yüz yüze eğitim dönemi öncesi öğrencilerin daha temiz bir ortamda eğitime başlaması için okullarda kapsamlı temizlik ve dezenfekte çalışması yapılıyor.

YÜZ YÜZE EĞİTİM ÖNCESİ DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI YAPILDI

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri sınıflar ve koridorlarda dezenfekte çalışmaları gerçekleştirirken, özellikle okul bahçesi ve merdivenler deterjanlı su ile yıkanıyor. Atakent Mahallesinde bulunan Hacı Abdurrahman Özdemir Ortaokulunda gerçekleştirilen temizlik çalışmasını Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Aslan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz da takip etti.

BELEDİYE BAŞKANI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Aslan, 2021-2022 eğitim dönemi öncesi Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla okullarda kapsamlı bir temizlik çalışması başlattıklarını ifade ederek, öğrencilerin temiz bir ortamda eğitime başlamasını hedeflediklerini dile getirdi. Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz da Başkan Baydilli’ye ve temizlik işleri ekiplerine yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yüz, yüze, eğitim, öncesi, okullarda, kapsamlı, temizlik,
Yorumlar
Haber Yazılımı