kaşmir,kurutemizleme,yıkama,ütü
Dekorasyon Mimarlık Tasarım
Haber Detayı
10 Aralık 2020 - Perşembe 13:13
 
Neslihan SOYHAN'ın Mutlu Günü
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Neslihan SOYHAN'ın Mutlu Günü
YAŞAM Haberi
Neslihan SOYHAN'ın Mutlu Günü

Gazetemiz İdeal Yaşam'ın İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Gazeteci Yazar Neslihan Soyhan, Önceki Dönem Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı ve Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı, Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Adayı, İş Adamı  Kürşat Mican'la Eyüp Sultan Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleştirilen Nikah Merasimiyle dünya evine girdi.

 

Oldukça kalabalık bir katılımın yaşandığı merasimde gelin ve damatın nikah şahitliklerini Gazetemizin yazarlarından Sn. Prof. Dr. Ramazan Ayvallı, Önceki Üç dönem Ak Parti İstanbul Milletvekili Sn. Feyzullah Kıyıklık, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sn. Hasan Turan, Büyük Birlik Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Sn. Hayrettin Çınar, Siyasetçi ve İşadamı Sn. Mahmut Küçükdoğan, Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. Sultan Selim Şimşek yaptı.

 

İş Dünyasından, Siyasi camiadan ve Stk'lardan yoğun katılımın gerçekleştiği nikah töreni

Kuran-ı Kerim tilaveti ve İlahiyatçı Prof. Dr. Ramazan Ayvallı Hocanın yaptığı duayla sona erdi.

 

Bizde İdeal Yaşam Ailesi olarak hayatlarını birleştiren Neslihan Soyhan Sultanımıza ve Kürşat Mican Başkanımıza iki cihan saadeti ve hayırlı uzun ömürler diliyoruz!

Kaynak: Editör:
Etiketler: Neslihan, SOYHAN'ın, Mutlu, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı