kaşmir,kurutemizleme,yıkama,ütü
Dekorasyon Mimarlık Tasarım
Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 14:42
 
APPLE İOS 13.3 BETA 4 GÜNCELLEMESİ
iPhone 11 Pro modellerinde konum servislerinde yaşanan güvenlik açığı için çalışmalarına başlayan Apple, bugün ilk somut adımı attı. Cupertinolu firmanın uzun bir süredir test ettiği iOS 13.3 güncellemesinin yeni Beta sürümü bugün yayınlandı.
TEKNOLOJİ Haberi
APPLE İOS 13.3 BETA 4 GÜNCELLEMESİ

Şimdilik sadece geliştiriciler için sunulan bu güncelleme ile; 3. parti uygulamaların konum servisleri kapalı olsa bile konum bilgilerini kullanma sorunu çözülüyor.

 

Yaklaşık olarak 65 MB büyüklüğünde olan bu güncelleme OTA üzerinden sunuluyor. Sistemde yaşanan sorunları çözen bu sürüm ile maalesef ki sisteme yeni özellikler eklenmiyor. Apple, iOS 13.3 ile muhtemelen sadece performans ve stabiliteye odaklanacak gibi görünüyor.

 

Eğer geliştirici hesabınız varsa; Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden yeni beta sürümü indirebilirsiniz. Beta sürümlerini yüklemeden önce iPhone’un yedeğini mutlaka iTunes aracılığı ile almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü Beta sürümünü beğenmezseniz telefonu ya sıfırlamanız ya da bir önceki yedeği yüklemeniz gerekiyor.

 

iOS 13.3’ün final sürümünün bir aksilik olmazsa bu ayın sonunda yayınlanacağını düşünüyoruz. Özellikle iPhone 11 Pro’daki güvenlik açığını da düşünürsek, Apple’ın elini çabuk tutma ihtimali çok yüksek diyebiliriz.

 

iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR
iPhone X
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone SE
iPod touch (7. nesil)

Kaynak: Editör: Tahsin Akkuş
Etiketler: APPLE, İOS, 13.3, BETA, 4, GÜNCELLEMESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı